Kiirotsing

Võimaldab otsingu teostada nime, registri kooodi või KMKR numbri järgirgi. Kiirotsingu teostamiseks ei pea olema lepinguline klient.

Otsimisel ei eristata suuri ja väikesi tähti. Kui sisestate otsinguväljale vähemalt 3 tähte, pakub süsteem ette valiku kriteeriumile vastavatest juriidilistest isikutest.

 

kiirotsing

 

Kui otsingule vastab 1 juriidiline isik, viiakse kasutaja pärast otsingut kohe selle juriidilise isiku andmete koondvaatesse.

Kui otsingule vastab rohkem tulemusi, kuvatakse esmalt tulemuste nimekiri, mille hulgast saate valida soovitud juriidilise isiku. Vajutage juriidilise isiku nimele, et minna tutvuma andmetega. 

kiirotsing2

 

Juriidilise isiku vaates on võimalik tutvuda tasuta andmetega ning osta ka tasulisi registriandmeid (sh üld-, isiku- ja kommertspandi andmeid; majandusaasta aruandeid,  põhikirja ja toimiku dokumente jne).

Kui teate juriidilise isiku registrikoodi, saate soovi korral kasutada andmete vaatamise lehele liikumiseks ka otselinki kuhu lisate soovitud registrikoodi, nt: https://ariregister.rik.ee/est/company/70000310/

 

kiirotsing3