E-arve vastuvõtmise teenusepakkuja kinnitamine

e-äriregistris on võimalik kinnitada oma e-arve vastuvõtmise teenusepakkuja. Esmalt tuleb teenuse soovi puhul pöörduda vastava teenusepakkuja poole. Teenusepakkuja edastab e-äriregistri portaalile info uute klientide kohta.

Seejärel saadetakse kliendile e-postile teavitus, kus selgitatakse millise teenusepakkuja on klient valinud ning palutakse see valik ka e-äriregistri portaalis 7 päeva jooksul kinnitada.
Selleks tuleb ühingu esindusõiguslikul isikul sisse logida e-äriregistri portaali ning avalahel vajutada nupule "Minu töölaud"
töölaud


Järgnevalt vajutada endaga seotud juriidilise isiku nimele ning avaneval lehel liikuda alla ning osas "E-arve vastuvõtmise teenuse pakkujad" vajutada nupule "Kinnita teenusepakkuja"

1

 

Kui teenusepakkuja on portaalis kinnitatud, kuvatakse seose kinnitamisele järgnevast päevast alates infot, et ühing võtab e-arveid vastu antud teenusepakkuja kaudu ka e-äriregistri andmetes.

Kui süsteemis kuvatakse infot, mis ei vasta tegelikkusele (nt ühingul teenusepakkujaga seos puudub), palume ühendust võtta vastava teenusepakkujaga.

Soovi korral saate kinnitatud seose ka tühistada, selleks vajutage portaali endaga seotud juriidilise isiku töölaua põhivaates "E-arve vastuvõtmise teenuse pakkujad" osas lingile "Lõpeta"