Endaga seotud juriidilise isiku andmete vaatamine

Endaga seotud juriidilise isiku andmeid saab vaadata kui siseneda e-äriregistrisse ID-kaardi/mobiil-ID või Smart-IDga eraisikuna. Pärast sisenemist vajutage avalehel nupule "Minu ettevõtmised".

 

Järgnevalt avaneb vaade, kus kuvatakse kõigi juriidiliste isikute nimed, kus olete juhatuse liikmena või muus seotud isiku rollis. (NB! nimekirjas kuvatakse ka juriidilised isikud, millega olete seotud nt juriidilisest isikust osaniku või audiitorettevõtja esindusõigusliku isikuna.)

 

Juriidilise isiku nimele vajutades kuvatakse põhiandmed, kus on võimalik minna andmeid muutma või vaatama. 

minugaseotud

 

Samast vaatest on võimalik minna vaatama selle juriidilise isikuga seotud avaldusi, kandeid, määruseid, kirju ja dokumente.

 

Põhiandmete vaates kuvatakse ka juriidilisele isikule saadetud teavitusi. Esitada saab tegelike kasusaajate ja andmekaitsespetsialisti andmeid. Samuti on selles vaates võimalik soovi korral anda juurdepääsu õiguse juriidilise isiku andmetele teistele isikutele.

 

Endaga seotud juriidilise isiku andmeid saab e-äriregistri portaalis vaadata tasuta. Selleks vajutage põhiandmete vaates nupule "Vaata andmeid"

Sisse loginud esindusõiguslikul isikul on andmeid võimalik vaadata ka valides menüüst "Avaleht" ning sisestades Kiirotsingu väljale endaga seotud juriidilise isiku nime.