Ostuarved

Ostuarvete haldamiseks valige programmi menüüst Arveldamine > Ostuarved.

Ostuarvete alamoodulis on kolm vahelehte: ostuarved,  sissetulnud digiarved ja andmete eksport ja import (andmete importi on vaja eelnevalt seadistustes aktiveerida).

Ostuarvete vahelehel on võimalik sisestada kõik ostutehingute arved, mille kohta on vaja pidada arvestust. Ostuarvete vahelehel on võimalik sisestada ostuarveid, sularahaarveidostuarveid aruandvate isikutega ning kreedit ostuarveid.

Ostuarveid saab sorteerida ja filtreerida.

Filtreerida saab kuupäeva alguse/lõpu, staatuse, tarnija ja kuva järgi. Kuva näitab, kas arve on tasutud, tasumata, osaliselt tasutud ja kõiki arveid. Kui olete filtrist parameetrid välja valinud, siis tulemuste kuvamiseks on vaja vajutada nuppu „Kuva“, filtri tühistamiseks on vaja vajutada „Tühista filter“. Kuupäeva alguse ja lõpu lahtritesse saab sisestada filtreerimiseks otsitavad kuupäevad. Juhul, kui sisestada ainult alguskuupäev, otsib programm alates sisestatud kuupäevast ja hilisemaid kandeid; sisestades lõpu kuupäeva leiab programm kõik kanded kuni antud kuupäevani. Kui sisestada nii alguse kui ka lõpu kuupäev, leiab programm kõik kanded antud vahemikus. 

Sorteerida saab arve nimetuse, kuupäeva, tähtaja, tarnija, summa, tasutud ja tasumata summade ning staatuse järgi. Ostuarvete nimekirja listi on võimalik kuvada tarkvaras, salvestada ja avada PDF’i või Exceli vormingus.