Detailpäring

Detailpäringu tegemiseks tuleb valida menüüst "Päringud" ja "Detailotsing"

 

Detailotsing võimaldab lisaks ärinime ja registrikoodi järgi otsimisele ka staatuse, õigusliku vormi, seotud isiku, aadressi, asukoha, tegevusala või nende kombinatsioonide järgi otsimist.

Detailotsing

 

Seotud isiku järgi otsimiseks tuleb detailpäringu lehel "Seotud isik" osas valida, kas soovite otsida juriidilise või füüsilise isiku järgi ning täita soovitud väljad ning valida "Leia isik". Järgevalt saab valida kriteeriumitele vastava isiku ning seejärel, mis rollis seotud isik peaks olema. Soovi korral on võimalik otsida ka mitme seotud isiku järgi korraga (sellisel juhul kuvatakse otsingutulemustes vasted, kus on leitud vähemalt üks otsitud isikutest).

 

detailotsing

 

Aadressi järgi otsimisel saab valida kahe võimaluse vahel:

  1. Otsitakse teatud piirkonnas asuvaid juriidilisi isikuid. Selleks on antud tabelis võimalik valida kas ja millist piirkonda kriteeriumiks soovitakse lisada
    detailotsing
  2. Otsitakse täpse aadressi järgi. Alustage aadressi täitmist ning portaal pakub väljale sisestatud aadressile vastavaid valikuid, mille hulgast saab kinnitada täpse otsitava aadressi. 
     

detailotsing

 

 

Tegevusala järgi otsides on võimalik otsida konkreetse tegevusala nime/koodi järgi. Ning valida süsteemi poolt etteantud vastete hulgast sobivad. Otsida on võimalik ka mitme tegevusala järgi korraga (sellisel juhul kuvatakse otsingutulemustes vasted, kus on vähemalt üks otsitud tegevusaladest).

detailotsing

 

Otsitavat tegevusala on võimalik valida ka "Otsi EMTAK-ist" lingi abil, kus kuvatakse kogu EMTAK tegevusalade klassifikaatorit, mille hulgas saab valida kõik soovitud tegevusalad. Valimiseks tuleb tegevusala kirje lõpus vajutada + märgile

detailotsing

 

Kui kõik soovitud kriteeriumid on valitud, saab teha otsingu. Tulemustesse kuvatakse kõik kriteeriumile vastavad juriidilised isikud ning lehe ülaosas kuvatakse, milliste kriteeriumite järgi otsingut tehti.

detailotsing

 

Soovi korral on võimalik otsingukriteeriumid salvestada vajutades otsingutulemuste lehel "Salvestatud otsingu" nupule, et neid mugavalt hiljem uuesti teha. Salvestada on võimalik kuni 5 otsingut.

detailotsing

Varem salvestatud otsinguid kuvatakse Detailotsingu vaate paremas ääres ning vajutades otsingu nimele, tehakse otsing uuesti.

 

Otsingutulemustest saab juriidilise isiku nimele vajutades liikuda valitud juriidilise isiku vaatessse, kus on võimalik tutvuda nii tasuta andmetega kui osta tasulisi registriandmeid (MTÜ toimiku dokumendid). Lepingulisel kliendil on võimalik kasutada ka visualiseeritud äriregistri vaadet. 

Juriidilise isiku vaatest on võimalik liikuda päises oleva lingi abil "Tagasi otsingutulemustesse" või teiste otsinguga leitud juriidiliste isikute vahel liikuda linkide "Eelmine" ja "Järgmine" abil.

a