Müügiarved

Müügiarvete haldamiseks valige programmi menüüst Arveldamine > Müügiarved.

Müügiarvete alammoodulis on neli vahelehte: müügiarved, ettemaksuarved, hinnapakkumised ja andmete eksport ja import (andmete importi on vaja eelnevalt seadistustes aktiveerida).

Müügiarvete vahelehel on võimalik sisestada kõik müügitehingute arved, mille kohta on vaja pidada arvestust. Müügiarvete vahelehel on võimalik sisestada müügiarveid, ettemaksuarveid, hinnapakkumisi ning kreeditmüügiarveid.

Müügiarveid saab sorteerida ja filtreerida.

Filtreerida saab kuupäeva alguse/lõpu, staatuse, kliendi ja kuva järgi. Kuva näitab, kas arve on tasutud, tasumata, osaliselt tasutud ja kõiki arveid. Kui olete filtrist parameetrid välja valinud, siis tulemuste kuvamiseks on vaja vajutada nuppu „Kuva“, filtri tühistamiseks on vaja vajutada „Tühista filter“. Kuupäeva alguse ja lõpu lahtritesse saab sisestada filtreerimiseks otsitavad kuupäevad. Juhul, kui sisestada ainult alguskuupäev, otsib programm alates sisestatud kuupäevast ja hilisemaid kandeid. Juhul, kui sisestada lõpu kuupäev, leiab programm kõik kanded kuni antud kuupäevani. Kui sisestada nii alguse kui ka lõpu kuupäev, leiab programm kõik kanded antud vahemikus. 

Sorteerida saab arve nimetuse, kuupäeva, tähtaja, kliendi, summa, laekunud ja laekumata summade ning staatuse järgi. Müügiarvete nimekirja listi on võimalik kuvada tarkvaras, salvestada ja avada PDF ja Exceli vormingus.